Nowa strona internetowa


Staramy się nadążać za zmieniającym się światem. Wzrost użytkowników urządzeń mobilnych wymusza na każdej perspektwicznie myślącej i profesjonalnej firmie potrzebę dostosowania się do ich preferencji. Nasza poprzednia strona służyła nam przez wiele lat, jednak zgodnie z pytaniami wielu klientów postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zlecić stworzenie nowoczesnej, dostosowanej do telefonów i tabletów strony internetowej.

Zamieściliśmy tu więcej informacji na temat tego, co robimy od ponad 20 lat w Siedlcach. W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim druk, np. banerów, ulotek, plakatów, zaproszeń, druk w różnych formatach, druk na szkle, pcv, foam, dibondzie i wiele innych. Specjalizujemy się w wykonywaniu pieczątek w wielu rozmiarach i kolorach, a naszymi stałymi odbiorcami pieczątek jest wiele urzędów i instytucji w Siedlcach i nie tylko. Jako jedni z nielicznych w regionie zajmujemy się drukiem wielkoformatowym projektów i dokumentacji technicznej dla projektantów, inżynierów i architektów na potrzeby realizacji inwestycji budowlanych.

Dostarczamy trofea z grawerem, medale i statuetki na potrzeby konkursów, eventów, do szkół i przedszkoli, na zawody sportowe i inne imprezy okoliczniościowe. Oferujemy również pełną obsługę pary młodej w wydrukach weselnych, takich jak winietki, zaproszenia, księga gości, naklejki na butelki, prezenty i inne. Z kolei każdy student znajdzie u nas wszystko co potrzebuje z druku podczas studiów. Kserowanie, skanowanie, drukowanie notatek, zapisków, książek, podręczników i ćwiczeń, a na koniec studiów druk i oprawę pracy dyplomowej.

Jesteśmy dla Państwa od ponad 20 lat, ciągle się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Wyrazem tego jest nowa, responsywna strona internetowa. Zapraszamy serdecznie.

Mariola i Andrzej Pieńkowscy.