O nas


Nasz zakład jest firmą rodzinną założoną w 1995 roku. Oferujemy kompleksową ofertę usług ,,od projektu do gotowego produktu”. Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych zakładów w branży. Od chwili powstania stawialiśmy na nowoczesność i postęp. Właśnie dlatego w naszym zakładzie znajduje się nowatorski park maszynowy wysokiej klasy. Jako pierwsi w Polsce zainstalowaliśmy m.in. system Océ ColorWave 600, pracujący w rewolucyjnej technologii drukowania w kolorze

 

Doświadczona, życzliwa każdemu załoga, nowoczesny sprzęt, nowe technologie i duże umiejętności stanowią niezaprzeczalne gwarancje jakości naszych usług. Służymy doradztwem technicznym w zakresie doboru technologii i materiałów eksploatacyjnych. Zapewniamy również szeroki wachlarz usług introligatorskich i poligraficznych. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe  usługi  i nowinki pojawiające się na rynku poligraficzno -  introligatorskim.

Jeżeli wymagasz najwyższej jakości i fachowego doradztwa, sprawnej usługi i terminowości zleceń, a to wszystko w przystępnej cenie, zapraszamy do naszego zakładu. Od czerwca 2012 roku. główna siedziba firmy znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 58. Równocześnie działa także punkt usługowy przy ul. Kilińskiego 37.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.